Hizmetlerimiz

Web Hosting

Kurulmuş olduğu günden itibaren web hosting hizmetlerine aralıksız devam eden Çağ Medya müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.

Web Tasarım

Çağ Medya, Mersin web tasarım işleriniz için güncel teknolojilere uygun mobil uyumlu (Responsive) tasarımlar hazırlamaktadır.

Web Yazılım<

Çağ Medya, E-Ticaret, CMS (İçerik Yönetim Sistemleri), Blog ve Emlak Sistemleri konularında uzman ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Google Adwords

Google reklamları uzmanlık gerektiren bir alandır. Bütçenin doğru kullanımı ile hem yerel hem de ulusal anlamda potansiyel olarak çok geniş bir kitleye ulaşılabilmektedir.

SEO (Optimizasyon)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) temel anlamda, arama motorlarının doğal arama sonuçlarında öne çıkmayı sağlayan bir hizmet olsada, aslında web sitenizin değerini arttırmaya yönelik bir çalışmalar bütünüdür.

Sosyal Medya

Web sitenizin yanında şirketinize ait sosyal medya hesaplarıda bulunmalıdır. Facebook ve Twitter gibi sosyal alanlarda kitle etkileşimi sağlamak birçok şirket için vazgeçilmez bir hal almıştır.

Yenilikçi ve Dinamik Tasarım Anlayışı!

Görevimiz, Markanızın İnternet Ortamında En İyi Şekilde Temsil Edilmesini Sağlamak ve İnternetin Gücünü Kullanarak İşlerinizi Büyütmeye Yardımcı Olmaktır.